Позиція Червоних щодо придушення свободи слова в Україні

31.08.2021

20 серпня 2021 Рада національної безпеки і оборони України запровадила санкції щодо низки засобів масової інформації, які подають відмінні від державної пропаганди точки зору.

Це рішення РНБОУ означає, що президент Зеленський своїм указом, всупереч Конституції України, у позасудовому порядку, без жодних доказів протиправної діяльності, спробує позбавити українців доступу до соцмереж Анатолія Шарія та Андрія Деркача, та до популярного сайту Страна.UA.

На даний момент, навіть коли указу президента про запровадження рішення РНБОУ ще немає, сайт Страна вже заблокований.

Червоні говорять:

1. Президент України, яке б прізвище у нього не було, не має повноважень ні запроваджувати «санкцій» щодо ЗМІ чи соцмереж або громадян України, ні позбавляти ліцензій телеканали чи позбавляти статусу суддів Конституційного Суду України. За ці дії будь-хто, в тому числі президент, нестиме визначену Кримінальним кодексом відповідальність.

2. Ці «санкції» РНБОУ впроваджуються разом з антиконституційним позбавленням ліцензій трьох опозиційних телеканалів («112 Україна» «News One» та ZIK).

Разом з незаконним позбавленням ліцензії телеканалу КРТ. Разом із фактичним встановленням цензури (заборонена Конституцією України) Національною радою з питань радіомовлення і телебачення, яка збирається закрити телеканал НАШ через висловлювання гостей ефіру. Разом із кримінальним переслідуванням журналістів за висловлення своїх поглядів (Руслан Коцаба, Дмитро Василець, Василь Муравицький, які визнані міжнародними правозахисними організаціями в’язнями сумління в Україні). Разом із нападами неонацистів, що користуються підтримкою «правоохоронних» органів, на журналістів, які висвітлюють мітинги і демонстрації. Разом із убивствами журналістів – Бузини та Шеремета. Разом із широкомасштабними кампаніями цькування українців, навіть олімпійських призерів, за їхні погляди та емоції. Разом із кримінальним переслідуванням українців, які насмілилися опублікувати свою думку і погляди у соцмережах.

Разом усе це свідчить про придушення права на думку усіх тих українців, які не згодні з націоналістичним “громадянським суспільством”, його зарубіжними спонсорами і наближеними до влади олігархами. Це свідчить про системне порушення основоположних прав українців – свободи вираження поглядів, свободи слова, свободи отримання інформації. А також про придушення свободи зібрань, свободи об’єднань, свободи совісті.

3. В Україні остаточно встановлено цензуру з проголошенням націоналістичної та прозахідної пропаганди єдиною вірною і допустимою точкою зору. Бо усі дозволені Зеленським ЗМІ подають виключно точку зору оточення олігархів (Ахметова, Коломойського, Порошенка), державну пропаганду або пропаганду компрадорського “громадянського суспільства”.

4. В Україні формується слабкий бонапартистський режим. Зеленський невдало маневрує між олігархічними кланами, західними патронами і націоналістично-неоліберальною меншістю, яка виступає від імені “українського громадянського суспільства”. І налаштовує проти себе всіх, а, насамперед, переважну більшість українського народу.

Цей режим має тоталітарні тенденції і прагне цензурувати не лише висловлені погляди, а й думки і, навіть, емоції українців.

Але він навряд проіснує довше, ніж режими усіх попередніх українських кандидатів у бонапарти.

Червоні закликають українців чинити опір намаганням Зеленського перетворити Україну на край несвободи.

Червоні вимагають відставки Зеленського, перевиборів президента та парламента.

Червоні вимагають соціальних змін та припинення «ринкових реформ».

Україна мусить стати незалежною, демократичною, соціальною, правовою країною.

36Yaroslav Fedorich, Володимир Іщенко та ще 341 коментар3 поширенняПодобаєтьсяКоментуватиПоширити

Інші статті автора:

Поділитися посиланням: